קייטרינג מהדרין

קייטרינג מהדרין יכול להציע היום הרבה מאוד סוגי מטבחים ותפריטים, והוא כמובן לא חייב להיות מטבח יהודי. מהמטבח הזה כן לוקחים מנות כאשר עורכים אירועים כמו שבת חתן, שבע ברכות ועוד.

המטבח היהודי הוא אותו מטבח שיהודים בישלו כאשר היו בגולה והמושג הזה מתייחס בעיקר לאנשים שהגיעו מפולין. מה שקבע את המנות של המטבח היהודי היו אילוצים כמו שבת, חגים ומועדים וכמובן דיני הכשרות. יש עוד גורמים שהשפיעו על המטבח היהודי, אומר מנהל חברת קייטרינג מהדרין משה קרמרסקי, והם חומרי הגלם המקומיים שהיו בכל מקום, האקלים באזור והמיקום הגאוגרפי שלו. החמין למשל התפתח מכך שאסור היה להדליק אש בשבת, ולכן הניחו את החמין על אש שבערה כל הזמן, בלי לכבות ולהדליק ומזה נוצר המאכל הזה.

קייטרינג לאירועים מהדרין קרמרסקי יודע להביא את הטעמים של הבית לכל אירוע.

קייטרינג מהדרין- הטעם הביתי של כל אירוע!

אחד הדברים החשובים כאשר מזמינים קייטרינג לאירוע, הוא לשמור על הטעם הביתי של התפריט. קייטרינג מהדרין טוב הוא כזה שטורח ומשתמש בשיטות בישול ששומרות על טריות המזון, על המרכיבים החיוניים שלו ונוסף לזה הוא גם טעים.

ההשפעה של המטבח הביתי באה לידי ביטוי בכל קייטרינג, כפי שההשפעה של המקום באה לידי ביטוי בעבר על המטבח היהודי. הייתה חדירה של כל מיני חומרי גלם ומאכלים מקומיים למטבח היהודי, וכמו שזה קרה בפולין, זה קרה גם בצפון אפריקה, במטבח הרוסי ועוד. כמובן שכדי להתאים את המזון הזה לחיך היהודי וגם לשמור על הכשרות, נעשו שינויים במנות בהתאם.

קייטרינג בד”צ טוב הוא כזה שיש בו כל מיני מנות מגוונות בטעמים שונים.

חזרה לשורשים- קייטרינג מהדרין

בהרבה אירועים אנחנו יכולים למצוא כל מיני דוכני מזון שמביאים טעמים של כל מיני מטבחים. קייטרינג מהדרין טוב, עושה קבלת פנים חגיגית לטעמים השונים בדמותם של דוכנים קטנים עם מנות ממטבחים עולמיים. הסגנון הזה מאוד מתאים לישראלים משום שהרבה עדות יכולות למצוא טעמים של המטבח שלהן בכל מיני דוכנים.

יש כאלה שעושים דוכני אוכל לבנוני, מקסיקני, מרוקאי ועוד. הריח עדות ישראל כבר מזמן התחברו (ולא רק במטבח) כולם אוכלים הכול ולכן, זה טבעי שהם ימצאו אוכל עדתי גם באירוע חגיגי.

ככה בני העדות השונות יכולים לחזור לטעם המקורי שלהם, והם יחשיבו קייטרינג מהדרין שעושה מנות כאלה כקייטרינג חם וביתי.

דוכני מזון- קבלת פנים טעימה

הנושא של הגשת נשנושים או הקמת דוכני מזון קטנים בקבלת הפנים של אירועים, זה משהו שחדר להמון אירועים. קודם יש את קבלת הפנים ובה כאמור קייטרינג מהדרין יכול להגיש כל מיני טעימות של כל מיני מנות פתיחה, כך שעד שתסתיים החופה למשל, לא תקרקר הבטן לאורחים.

מאמרים נוספים

לאירוע בלתי נשכח צרו איתנו קשר