קייטרינג לברית

קרמרסקי

מסורת של טעם איכותי​

כל מה שחשוב לדעת על קייטרינג לברית

מזל טוב, נולד לכם בן, יש לכם שמונה ימים לארגן ברית מילה. תצטרכו למצוא מוהל, לסגור אולם, וגם לבחור קייטרינג איכותי שיספק שירותי הסעדה לאורחים. כדי שתעמדו במשימה, הצוות המקצועי של קרמרסקי עם כל מה שאתם צריכים לדעת על קייטרינג לברית.

אילו סוגי מנות מקובל להגיש בברית מילה?

בחירת תפריט לברית מבוססת קודם כל על ההעדפות האישיות של המשפחה המצומצמת. כדאי להתייעץ מעט גם עם המשפחה המורחבת, ולבחור תפריט שיתאים למכנה משותף רחב ככל האפשר. בהתאם לגובה התקציב שלכם תוכלו לבחור אילו מאכלים יוגשו באירוע.

מתי מתחילים לחפש קייטרינג?

בדרך כלל לא יודעים באיזה תאריך תהיה הלידה, אולם יש תאריך משוער. כאשר התאריך מתחיל להתקרב אתם כבר תתחילו להתעניין בקייטרינג לברית, אבל הבחירה האם להתחיל לעשות בירורים עוד בטרם הלידה, או לחכות לרגע שהיא תעבור תלויה בכם.

יש כאלה שחושבים שלארגן דברים בטרם התרחשה הלידה עלול לעשות עין הרע, ואם גם אתם נמנים על אלה, אתם יכולים להמתין עד אחרי הלידה. עדיין ישארו לכם 8 ימים להפיק את האירוע.

איך בוחרים קייטרינג לברית?

בחירת קייטרינג לברית מתחילה קודם כל בכמה הגדרות שאתם צריכים להגדיר לעצמכם. עליכם להחליט מהו התקציב שאתם יכולים להשקיע. את התקציב תגדירו בהתאם לרמת ההכנסה שלכם, והרצונות האישיים. בנוסף, עליכם להחליט האם לבחור קייטרינג חלבי או בשרי.

בניגוד לחתונות, בהן מקובל להגיש אוכל בשרי, בבריתות ישנה אפשרות נרחבת יותר. אם אתם עורכים ברית בשעות הבוקר, כנראה שתבחרו בתפריט חלבי, ואם האירוע יערך בשעות אחר הצהרים תוכלו לבחור בין חלבי לבשרי. כמו כן, כדאי שתחליטו מהי רמת הכשרות בה אתם מעוניינים. כדאי לבחור רמת כשרות מהודרת, כך שכל האורחים יוכלו ליהנות מהאוכל בלי להתלבט.

חיפוש והשוואת מחירים

אחרי שחשבתם על הדברים הבסיסיים תוכלו להתחיל לחפש קייטרינג. אתם לא צריכים לצאת מהבית, ואת כל המידע אפשר למצוא באינטרנט בקלות. חפשו קייטרינג לברית, השוו מחירים וסמנו את החברות שנראות לכם הכי טוב. בשלב הבא תוכלו להתקשר, לקבל הצעת מחיר ולהתרשם מהם.

חפשו המלצות

לא כדאי להתבסס רק על המידע שמוסר לכם בעל הקייטרינג, וכדי לקבל מידע נוסף כדאי לחפש המלצות. תוכלו לחפש המלצות בפייסבוק או בגוגל, וכן להיעזר בחברים ובני משפחה שערכו אירועים דומים.

בידקו את חוזה ההתקשרות

המחיר נראה טוב, וגם האוכל טעים. החלטתם לבחור בקייטרינג הזה. רגע לפני שאתם חותמים על חוזה ההתקשרות, הקפידו לקרוא גם את האותיות הקטנות. תאמו את זמני הכניסה והיציאה לאירוע, את זמן הבופה ואת זמן ההגשות וציינו בחוזה את המחויבות של הקייטרינג.

לאירוע בלתי נשכח צרו איתנו קשר