קייטרינג לחתונה

קרמרסקי

מסורת של טעם איכותי​

קייטרינג לחתונה

אם היינו צריכים לדרג את האירועים השונים, כנראה שחתונות היו ניצבות במקום הראשון. כל האירועים משמחים, אבל אין ספק שהקמת בית נאמן בישראל היא זכות גדולה ושמחה עצומה. לאירוע חגיגי וחשוב כמו חתונה נרצה להתאים תפריט מגוון ומשובח עם עיצוב בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

הבחירה החשובה ביותר באירוע הגדול ביותר

חתונה היא אירוע שלם שכולל מעטפת רחבה של שירותים עליהם אתם צריכים לחשוב. אולם, חליפת חתן, שמלת כלה, הזמנות, אורחים, רב, רישום ברבנות ועוד המון פרטים שאתם חייבים לקחת בחשבון, אבל יש פרט אחד שימשוך במיוחד את תשומת ליבם של האורחים. אנחנו מדברים על הקייטרינג.

אחרי השמלה של הכלה והפקקים בדרך לאולם, שיחת היום של האורחים תהיה איך היה האוכל, ואתם רוצים להרשים אותם. כדי להצליח במשימה וליצור אירוע מהאגדות אתם רוצים לבחור בקייטרינג איכותי שיספק אוכל בלתי נשכח לחתונה בלתי נשכחת.

איך בוחרים את הקייטרינג המושלם לחתונה?

כמו בכל דבר אחר, גם בבחירת קייטרינג לחתונה יש מספר שלבים שאתם תצטרכו לעבור. השלב האחרון והמהנה מכולם יהיה הטעימות, שיכלול טעימה מן המנות וסימון המנות האהובות עליכם, אבל עד שתגיעו לשלב הזה תצטרכו לעבור מספר שלבים.

הגדרת תקציב

השלב הראשון בדרך לחתונה שלכם הוא צמצום המבחר. יש אינסוף חברות הסעדה בישראל, אך רק אחת מהן תזכה להגיש את האוכל בחתונה שלכם. כדי שזה באמת יקרה אתם חייבים לצמצם את המבחר ולהתמקד בחברות מסוימות. את הצמצום תתחילו בהגדרת תקציב. עליכם להבין שגם אם התקציב שלכם בלתי מוגבל, כדאי שתגדירו טווח מחיר מסוים כדי למקד את החיפוש, כך תוכלו למקד את החיפושים בצורה אפקטיבית ולהימנע מבזבוז זמן על חברות קייטרינג שלא יהיו רלוונטיות בכלל.

המלצות

אמצעי נוסף לצמצום האפשרויות הוא שימוש בהמלצות. היעזרו בחברים, בני משפחה וגני אירועים בהם ביצעתם בדיקות כדי לאתר קייטרינג שמתאים לכם. בנוסף, נסו להיזכר בחתונות בהן השתתפתם כאורחים ונסו לחשוב האם אהבתם את האוכל והסגנון.

אוכל ועיצוב

לכאורה אוכל ועיצוב שייכים לשתי קטגוריות נפרדות, אך כשמדברים על חתונה הקשר ביניהם חזק. תפריט שף איכותי וייחודי זה מאסט, אבל ממש לא מספיק. האופן בו מוגש האוכל והתפאורה שיש סביבו משפיעים על החוויה, ואתם רוצים לבחור קייטרינג שנותן שואו מלא, החל מתפריט מדהים ועד עיצוב בלתי נשכח. אוכל שנראה טוב יותר הוא אוכל טעים יותר, לכן העיצוב כל כך חשוב.

כשרות

אנחנו חיים במדינה היהודים, ומרבית חברות ההסעדה בארץ כשרות. יחד עם זאת, קיימות רמות כשרות שונות, וכדאי לבדוק איזה סוג כשרות אתם רוצים. אם רבים מהאורחים שלכם מקפידים על כשרות מסוימת כדאי שתשקלו לבחור בכשרות הזו, ואם אין לכם התחייבויות או רצונות מסוימים תוכלו לדלג על הפרמטר הזה.

חתונה היא אירוע של פעם בחיים, וכדי שהיא באמת תהיה מה שאתם מצפים אתם צריכים לבחור בקייטרינג הנכון. בחירת קייטרינג לחתונה היא עניין מעט מורכב, אך על ידי הגדרת תקציב והיצמדות לפרמטרים החשובים תוכלו לבחור את הקייטרינג שמתאים לכם.

לאירוע בלתי נשכח צרו איתנו קשר