איך בוחרים קייטרינג לבר מצווה?


 

מזל טוב, הבונבון הקטן שלכם מגיע למצוות, ואתם רוצים לארגן לו אירוע בר מצווה מהסרטים. לא מספיק להלביש אותו בבגדי חג וללמד אותו לקרוא בתורה, צריך גם אוכל נפלא. הצוות המקצועי של קרמרסקי התגייס כדי להסביר לכם איך בוחרים קייטרינג לבר מצווה.

לא משנה אם אתם עורכים אירוע קטן בגינה, שבת בר מצווה עם כל הדודים או הפקת ענק באולם יוקרתי  – אתם זקוקים לקייטרינג לבר מצווה. נכון, אתם יכולים להכין את כל האוכל בעצמכם, אבל זו עלולה להיות פעולה לוגיסטית מורכבת מאוד. רק תחשבו על הקניות שתאלצו לבצע, על הבלגן במטבח ועל כמות הארגונים שידרשו מכם, ומיד תקבלו רגליים קרות.

רוב האנשים שניגשים לארגן בר מצווה עושים את זה בעזרת קייטרינג. כדי שגם אתם תוכלו לארגן בר מצווה מושקעת עם קייטרינג איכותי, אספנו עבורכם כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור קייטרינג לבר מצווה.

הגדירו מסגרת תקציב

עוד לפני שתתחילו בשלב המעשי של חיפוש קייטרינג לבר מצווה, עליכם להגדיר מהו התקציב שאתם מוכנים להשקיע בכך. אם התקציב שלכם בלתי מוגבל אתם יכולים לעבור לסעיף הבא, אבל אם יש לכם מסגרת אשראי מסוימת, כנראה שאתם צריכים להגדיר תקציב.

טווח המחירים ממנו אתם יכולים לבחור רחב מאוד, ועליכם להתאים את האירוע לרמת ההכנסה והיכולת שלכם. בהתאם למה שתגדירו, תוכלו להתחיל לחפש קייטרינג לאירוע.

התייעצו עם חברים ובני משפחה וחפשו באינטרנט

אחרי שהגדרתם תקציב אתם יכולים להתחיל לחפש קייטרינג. כדאי להתייעץ עם חברים ובני משפחה כדי למקד את החיפוש שלכם. בנוסף, כדאי לחפש ברשת האינטרנט. בצעו חיפושים שונים במנוע החיפוש של גוגל, ונסו לצמצם את החיפוש ככל האפשר.

בצעו השוואת מחיר

אחרי שהגדרתם מספר חברות קייטרינג שמעניינות אתכם, בצעו השוואת מחירים. בקשו הצעת מחיר מכל חברה, עירכו השוואה, וקיבעו מיהי החברה המתאימה ביותר למגבלות התקציב שלכם. שימו לב שאתם לא משווים רק את המחיר, אלא גם את השירותים הנוספים.

שירות אדיב ומקצועי

האוכל הוא גורם חשוב מאוד בבחירת קייטרינג, אבל הוא ממש לא הדבר היחיד שאתם צריכים לקחת בחשבון. חשוב מאוד לשים דגש על מקצועיות צוות הקייטרינג ועל רמת היחס האישי שמספקת החברה. ביחרו חברה שמעסיקה מלצרים בוגרים ובעלי ניסיון שישדרו לאורחים שלכם שהאירוע בסטנדרט גבוה.

אל תוותרו על ביקור באירוע של הקייטרינג

אל תבחרו קייטרינג בעיניים עצומות. חשוב שתגיעו לאירוע שעורך הקייטרינג, תצפו במלצרים בפעולה, תיראו את ההתנהלות של ההנהלה ותוכלו להתרשם ולהחליט האם השירות ברמה מספקת. במהלך האירוע תוכלו גם לבצע טעימות ולהתרשם מהתפריט.

בחירת קייטרינג לבר מצווה אינה עניין מורכב כל כך, אבל היא בהחלט החלטה חשובה. כדי שהאירוע יתנהל בצורה טובה ובהתאם לדרישות שלכם כדאי שתבצעו את הבחירה בצורה מושכלת, ותבחרו בקייטרינג שמתאים לאירוע שלכם.

 

ulamut-labelulamut-hadarya
ulamut-kinor-david
ulamut-maccabia
ulamut-kedma
ulamut-royalgarden
ulamut-sakoya